Riad Habouba

Deze 6-kamer Riad Habouba Marrakesh villa ligt binnen 16 minuten lopen vanaf de Ali Ben Youssef Medersa en beschikt over een zwembad met een overdekt zwembad. Het vakantiehuis biedt uitzicht op de tuin en nodigt gasten uit om het Cyberpark Arsat Moulay Abdeslam te bezoeken, 2 km verder.

Riad Habouba villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

Gasten die in deze accommodatie verblijven, kunnen gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een koffie/theezetapparaat, een koelkast en glaswerk. Gasten kunnen ook gebruik maken van een eetgedeelte om zelf te koken. La Perle Blanche met Marokkaanse gerechten bevindt zich op 5 minuten wandelen van Riad Habouba villa.

De villa heeft een eersteklas ligging in de Medina wijk, op een korte afstand van het treinstation van Marrakesh. De Djemaa el Fna is op 18 minuten wandelen van Riad Habouba villa gelegen, en Bab Laarissa busstation is binnen 5 minuten wandelen ervandaan. De woning is binnen 450 meter van de Arbres Sculptés gesitueerd en op een klein stukje lopen van winkelbestemmingen zoals het Winkelcentrum Menara. Deze villa bevindt zich ook op 5 km van de luchthaven Marrakech Menara.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Riad Habouba Marrakesh
Riad Prive Maskat, Piscine, Petit-Dejeuners, Proche Jemaa El-Fna
Mobiele prijsaanbieding

Riad Prive Maskat, Piscine, Petit-Dejeuners, Proche Jemaa El-Fna

9.0
Schitterend 41 beoordelingen
27 m van de accommodatie
USD 35 USD 32
per nacht
Riad Ajdik
Mobiele prijsaanbieding

Riad Ajdik

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
58 m van de accommodatie
Riad Zouine Dans Un Quartier Traditionnel
Mobiele prijsaanbieding

Riad Zouine Dans Un Quartier Traditionnel

63 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    9 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    2,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Huishouding
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Welkomstdrankje

    Recreatie

    • Overdekt zwembad
    • Ligstoelen
    • Stoomcabine

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 15:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Hoe ver is het tussen Riad Habouba villa en ​​de luchthaven Marrakech Menara?
      Riad Habouba villa is op 5 km van de luchthaven Marrakech Menara gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 10 minuten rijden.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Riad Habouba villa?
      Gasten van Riad Habouba villa moeten uiterlijk om 15:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van Riad Habouba villa?
      Restaurants in de buurt van Riad Habouba villa zijn Restaurant of La Maison Arabe restaurant, dat Afrikaanse gerechten (binnen 6 minuten wandelen de accommodatie) serveert, evenals Le Bistrot La Boucherie restaurant beroemd voor Franse keuken (op 350 meter afstand).
    • Is er een zwembad op het grondgebied van het vakantiehuis?
      Ja, gasten van het vakantiehuis kunnen ter plaatse genieten van een zwembad.
    • Staat de villa open voor gasten met huisdieren?
      Helaas accepteert de villa geen gasten met huisdieren.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij dit vakantiehuis?
      Attracties in de buurt van dit vakantiehuis zijn onder meer Djemaa el Fna en Maison de la photographie, en deze kunnen respectievelijk in 18 minuten lopen en 19 minuten lopen worden bereikt.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    9 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    2,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Riad Habouba Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten